O NAS

Promyk Nadziei to kompleksowe centrum terapeutyczne. Od 10 lat zapewniamy profesjonalną terapię i pomoc dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Promyk Nadziei – terapia i pomoc specjalistyczna to już sprawdzona forma działalności na rynku naszego miasta.  Naszym głównym celem są działania na rzecz poprawy warunków życia dzieci, młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych oraz ich opiekunów.

Prowadzimy terapię dla dzieci:

Oferujemy również profesjonalną pomoc w zakresie opieki nad dorosłymi osobami niepełnosprawnymi, starszymi z zaburzeniami w rozwoju psychicznym.

Promyk Nadziei – to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, permamentnie doskonalacą się. W obecnej chwili zatrudniamy blisko 50 specjalistów:  terapeutów integracji sensorycznej, terapeutów ręki, logopedów, neurologopedów, terapeutów behawioralnych, terapeutów poznawczo-behawioralnych, psychologów, terapeutów treningu umiejętności społecznych, pedagogów specjalnych, oligofrenopedagogów, tyflopedagogów, surdopedagogów, terapeutów pedagogicznych, specjalistów w zakresie terapii i edukacji dzieci z autyzmem, socjoterapeutów, specjalistów w zakresie terapii jedzenia, fizjoterapeutów, pielęgniarki psychiatryczne

UMOŻLIWIAMY  BEZPŁATNĄ POMOC I TERAPIĘ W RAMACH SPECJALISTYCZNYCH USŁUG OPIEKUŃCZYCH